Dárky pod stromeček UDĚLAJÍ RADOST DVAKRÁT

ilí rodiče, vánoce se blíží a určitě se chystáte potěšit SVOU RATOLEST  nějakou hračkou pod stromeček.

msVanoce

Firma STEJKR vám nabízí nákup hraček z e-shopu  za zajímavé ceny s  poštovným 29Kč.

Současně, pokud do POZNÁMKY V OBJEDNÁVCE  uvedete  IČO  naší školky 72742429, TAK ZE VŠECH OBJEDNÁVEK DOSTANEME 10% POUKAZ NA NÁKUP HRAČEK A POMŮCEK PRO ŠKOLKU .

MOC NÁM TÍM POMŮŽETE A UDĚLÁTE RADOST DVAKRÁT.   

PŘEDEM MOC DĚKUJEME - děti a paní učitelky ze Stromovky a Machnína

                                                www.skolkyaskoly.cz              

            do poznámky nutno uvést IČO 72742429

Aktuálně 21.10.- OPATŘENÍ K PANDEMII a náhradní ZŠ a MŠ pro vybrané profese

MILÍ RODIČE, ke dni  22.10.2020 NENÍ  omezen provoz MŠ Stromovka 285/1, Liberec   z důvodů pandemie.

V případě , že KHS nařídí karanténu z důvodu výskytu pozitivního dítěte nebo zaměstnance a uzavře tím MŠ, tak vás budu neprodleně informovat. Držme si palce, dodržujme opatření a buďme k sobě laskaví a ohleduplní. 

Rodina pandemie

 

PRO DĚTI DO 10ti let, jejichž rodiče pracují v níže uvedených profesích je v případě UZAVŘENÍ ZÁKLADNÍ NEBO MATEŘSKÉ ŠKOLY URČENÁ ZŠ A MŠ BARVÍŘSKÁ  - viz informace níže. 

Jako škola určená pro  výkon péče o děti do věku 10 let(hranice se může posunout směrem nahoru)jeZŠ a MŠ Barvířská(pro ZŠ v celém ORP Liberec)

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. – telefon 778 761 347.

Obědy zajištěny, svačinky s sebou, věci na ven, učení a instrukce od učitelů vítány J

Jedná se o umístění dětí do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou zaměstnanci bezpečnostních sborů, obecní policie, poskytovatelů zdravotních služeb, orgánů ochrany veřejného zdraví, zaměstnanci uvedení v § 115 odst. 1 a další zaměstnanci v sociálních službách podle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů, sociální pracovníci zařazení k výkonu sociální práce na krajských a obecních úřadech, podle zákona č. 108/2006 Sb., sociální pracovníci a další odborní pracovníci vykonávající činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně právní ochraně dětí, příslušníky ozbrojených sil nebo pedagogickými a nebo nepedagogickými pracovníky určené školy nebo školského zařízení, a to bez ohledu na to, zda jsou tyto děti dětmi nebo žáky určené školy nebo školského zařízení. (výčet profesí se může rozšířit v čase).

Povinné předškolní vzdělávání v době uzavření ZŠ

JE POVINNÁ  předškolní docházka i v době UZAVŘENÍ  ZŠ aneb

   – MOHU SI NECHAT DOMA I PŘEDŠKOLÁKA ?

Ano, jistě, je to snadné...

Vzhledem k tomu, že mateřské školy zatím  fungují v běžném režimu bez omezení , je pro předškoláky předškolní vzdělávání stále povinné. Máte ale podle Školního řádu - část IX. odst.27.1. možnost využít  25dní omluveného volna za pololetí / tj. od 1.září do konce ledna  / z RODINNÝCH DŮVODŮ  a  ponechat si dítě doma se starším  sourozencem – školákem .  Stačí zapsat omluvení  do omluvného sešitu v šatně.  Pokud by byla nepřítomnost delší než 10 pracovních dnů, tak je potřeba omluvit dítě písemně na tiskopis MŠ, který vám vydá třídní učitelka .               

Návrh na UZAVŘENÍ MŠ - podzimní a vánoční prázdniny

UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY milí rodiče, doufám, že provoz MŠ nebude omezen karanténním opatřením a tedy nebude vše jinak než plánujeme.

Z toho vycházím a tímto vám sděluji ,

že NAVRHUJI UZAVŘENÍ MŠ v pondělí 16.11.2020 / v úterý 17.11. je státní svátek – vzniknou tedy 4 dny volna k podzimní rodinné relaxaci. /

Dále NAVRHUJI UZAVŘENÍ MŠ v době vánočních prázdnin od 23.12. do 31.12. / 5 pracovních dnů /msVanoce

Pokud by toto uzavření bylo pro někoho z pracovních důvodů problémové, tak prosím informujte ředitelku školy do 30.10.2020 , určitě najdeme řešení.

Současně prosím , abyste v šatně dětí vyplnili průzkum docházky v době školních podzimních prázdnin od 26.10. do 30.10.2020 / ve středu 28.10.2020 je státní svátek /  - provoz MŠ bude podle počtu dětí omezen na 1-2 třídy pro potřebné. 

                                                 

                                            Děkuji za vstřícnost  - ředitelka školy

FOTOGRAFOVÁNÍ 6.11 - zrcadlové foto

Foto barva

V pátk 6.listopadu 2020 se budeme fotografovat na zajímavé ZRCADLOVÉ FOTOGRAFIE, abyste mohli potěšit babičky a dědy  na vánoce. 

Album STOJÍ 250  Kč  a zahrnuje :

1X FOTO 20X30 cm 

1X FOTO 15X23 cm

3X FOTO 10X15 cm

DÍTĚ SE MŮŽE VYFOTIT A VY SE AŽ PO PROHLÉDNUTÍ  ROZHODNETE, ZDA SI HO KOUPÍTE, ČI NIKOLIV. 

Fotografovat se mohou děti sami nebo se sourozencem v MŠ - UKÁZKA JE v šatně / viz nahoře /